Главный сайт города Амвросиевка

«Июл.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Вс.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
 Кулинария
Вкусненькое от жителей города
Вкусненькое от жителей города
 Опросы
Активных опросов нет
 Администрация
  • Письмо администратору
RSS
Сообщество на Facebook Официальная группа Сайт города Амвросиевка Twitter Наша Группа в Одноклассниках Видеоканал сайта города Амвросиевка
QR-Code

Контрольно-ревізійне управління в Донецькій області протягом 11 місяців поточного року забезпечило відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів близько 200 млн гривень.

Протягом 11 місяців 2011 року контрольно-ревізійним управлінням в Донецькій області перевірено 970 підприємств, які використовували бюджетні кошти. Ревізіями виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 1 млрд 161 млн грн. В межах прав і наданих повноважень Управлінням вжито відповідні заходи, в результаті яких протягом січня-листопада 2011 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів близько 200 млн гривень.

15 Декабрь, 2011 / Прочесть

З корупцією можливо боротися використовуючи різні заходи: суто репресивні, які полягають у виявленні, розслідуванні та розкритті корупційних правопорушень і притягненні винних осіб до відповідальності, або превентивні, серед яких такі як покращення прозорості, підзвітності і доброчесності державних структур, правовий захист громадян та підвищення правової обізнаності, підвищення етичних стандартів у діяльності публічних службовців, просвітницька робота з населенням та окремими цільовими групами, виховання молоді у дусі неприйняття корупції.

9 Ноябрь, 2011 / Прочесть

Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції» докорінно змінив чинне законодавство зокрема, значно розширив коло суб'єктів відповідальності за корупційні правопорушення. Так з 01.07.2011 суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення визначені наступні категорії: особи, які уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; особи, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків, або особи, спеціально уповноважені на виконання таких обов'язків у юридичних особах приватного права незалежно від організаційно-правової форми, відповідно до закону; посадові особи юридичних осіб, фізичні особи - у разі одержання від них особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та особами, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або за участю цих осіб іншими особами неправомірної вигоди. Вичерпний перелік таких осіб наведений у статті 4 даного Закону України.

15 Сентябрь, 2011 / Прочесть

Корупція в Україні, незважаючи на заходи, які вживаються Урядом, негативно впливає на реалізацію конституційних прав і свобод людини та громадянина, проведення соціальних перетворень та економічний розвиток, викликає недовіру до державних інститутів, створює негативний імідж держави на міжнародній арені ...

8 Июль, 2011 / Прочесть

Верховна Рада усунула неузгодженості у тексті прийнятого закону про засади запобігання і протидії корупції. За відповідне рішення проголосував 251 депутат. Як відомо, даний законопроект, який вніс президент Віктор Янукович, був ухвалений ще 7 квітня.

22 Май, 2011 / Прочесть

У зв’язку із прийняттям та набранням чинності Податковим кодексом України до Закону України «Про державну службу» були внесені зміни, а саме встановлено, що декларація про майновий стан і доходи (податкова декларація) державним службовцем подається щорічно органу державної податкової служби за своєю податковою адресою.

12 Апрель, 2011 / Прочесть

З прийняттям Конституції України було задекларовано, що органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України.

Основні принципи державної служби визначені у статті 3 Закону України "Про державну службу", зокрема це служіння народу України, пріоритету прав людини і громадянина, персональної відповідальності за виконання службових обов'язків і дисципліни, дотримання прав підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян.

25 Март, 2011 / Прочесть
Работают «телефоны доверия» государственной контрольно-ревизионной службы Украины, по которым граждане могут получить разъяснения полномочий органов контрольно-ревизионной службы, сообщить о нарушениях бюджетного и финансового законодательства
21 Март, 2011 / Прочесть

В України ведеться масштабна робота щодо формування державної антикорупційної політики.

24 Январь, 2011 / Прочесть

26 января 2011 года государственной контрольно-ревизионной службе Украины исполнится 18 лет!

19 Январь, 2011 / Прочесть
 
Страница 1 из 2 1 2 > >>
Сверка и оплата коммунальных услуг
Оплата за воду
Оплата за Укртелеком
Оплата за газ
Загрузка информера курс валют...
 Дата и время
© 2018 © "Главный сайт города Амвросиевка"
http://amvrosievka.dn.ua

Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается авторами материалов. При цитировании и использовании любых материалов с данного сайта в печатных изданиях обязательное указание ссылки на http://amvrosievka.dn.ua, в интернете - гиперссылки (hyperlink) на сайт http://amvrosievka.dn.ua