Главный сайт города Амвросиевка

«Авг.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Вс.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 Кулинария
Вкусненькое от жителей города
Вкусненькое от жителей города
 Опросы
Активных опросов нет
 Администрация
  • Письмо администратору
RSS
Сообщество на Facebook Официальная группа Сайт города Амвросиевка Twitter Наша Группа в Одноклассниках Видеоканал сайта города Амвросиевка
QR-Code

Строк подання уточнюючої декларації з податку на нерухомість

Юридичним особам - платникам податку на нерухоме майно, потрібно зробити його перерахунок, подавши уточнюючі декларації до 30 липня 2014 року. Про це інформують фахівці ДПІ в Амвросіївському районі.

Як правило, платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта оподаткування декларацію встановленої форми з розбивкою річної суми податку рівними частками поквартально. Для новостворених об’єктів житлової нерухомості така декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на даний об’єкт.

Враховуючи те, що з 1 квітня 2014 року Законом України від 27.03.2014 року №1166-VII«Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до ст. 265 Податкового кодексу України, зокрема, слова -«житлова площа» замінені словами -«загальна площа», юридичним особам необхідно здійснити перерахунок податку, подавши уточнюючі декларації.

Відтак зробити це необхідно до закінчення граничного терміну сплати авансових внесків з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за II квартал 2014 року, тобто до 30 липня 2014 року,- зазначають фахівці ДПІ в Амвросіївському районі.

Таким чином, до затвердження нових форм звітності з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, платникам податків – юридичним особам у колонці 3 -«Житлова площа об’єкта нерухомості» декларації та у колонках 7 -«Житлова площа відповідно до документів, що підтверджують право власності (усього)», 9 -«Розмір частки/поділу житлової площі, яка знаходиться у спільній частковій, спільній сумісній власності» додатка до такої декларації, пропонується вказувати загальну площу об’єкта житлової нерухомості, у т.ч. його частки.

Головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційоного супроводу ДПІ в Амвросіївському районі Головного управління Міндоходов в Донецькій області.

5 Июнь, 2014 / Просмотров: 2876 / ]]>Печать]]>
 
Сверка и оплата коммунальных услуг
Оплата за воду
Оплата за Укртелеком
Оплата за газ
Загрузка информера курс валют...
 Дата и время
© 2018 © "Главный сайт города Амвросиевка"
http://amvrosievka.dn.ua

Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается авторами материалов. При цитировании и использовании любых материалов с данного сайта в печатных изданиях обязательное указание ссылки на http://amvrosievka.dn.ua, в интернете - гиперссылки (hyperlink) на сайт http://amvrosievka.dn.ua